Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri günlük kullanımda en çok önerdiğimiz kullandığımız bize yardımcı olan ev araçlarımızdan dır.Çamaşır makinelerimiz olmazsa. Düşünsenize neler yaşardık,  her gün kalkıp çamaşırlarımızı yıkayacağız ya da çamaşırlarımızı sıkmaya çalışacağız. Çamaşır Makinesi Servisi Ne kadar değerli ve önemli bir beyaz eşya olduğunu fark edin. Çamaşır makinelerimizi olmasaydı emin olun günün 5 saati çamaşır yıkayacak ya da çamaşırları kurutmaya ya da sıkmaya çalışacaktık. O nedenle çamaşır makinelerimizin Arıza yapma durumlarında hızlıca o sorunları kökünden gidermek gerekir.  Aksi takdirde çamaşırlarınızı elinizde yapacaksınız ya da yeni bir çamaşır makinesi almak için mağazanın yolunu tutacaksınız.  Seçim sizin ya 2000 küsür lira ücret ödeyerek yeni makine alırsınız yada 50 lira 100 lira gibi bir cüzi ücretlere çamaşır makinelerinizi bize tamir ettirebilirsiniz seçim sizin.

Çamaşır Makinesi Servisi

Biz zaten Almış olduğumuz hizmeti ve sizlere sunmuş olduğumuz yedek parça ile tamiri hizmetinin Tam 2 yıl garantisini zaten veriyoruz.  Sıfır makine alsanız da en fazla 3 yıl Garanti alabilirsiniz bazı markalar da 24 aya kadar ancak Garanti sunabiliyor.  Çamaşır Makinesi Servisi Mantıklı olarak yaklaştığın zaman çamaşır makinelerine bizlere tamir ettirmeniz sizlerin ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlayacak. Sorunları her daim getirebilen personeller sizlere yardımcı olmaya çalışacaktır.  Şirketimiz beyaz eşya klima teknik servis sizlere daima en hızlı çözümleri profesyonel personeller gönderecek. Cebinizi yakmadan personellerimiz sizleri üzmeden ve güler yüzlü hizmetle sunmaya devam edecek.

Çamaşır Makinesi Tamiri

Tercih ettiğiniz ve bizi etrafınızdaki tüm insanlara tavsiye ettiğiniz ya da edeceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Oluşan problemler çamaşır makineride kireçlenmelere yol açabilir.  Kireçlenmeleri önlemek için firmamızla sizlerin çamaşır makinenize muslukların tam makineye bağlandı ara noktada,  hortum uç kısmına bağlanan aparatla kireçlerini tam anlamıyla kurtalabiliyor. Bu takmış olduğumuz aparatla saklıyor ve sizlerin Sıkıntılı günler yaşamanızı çamaşır makinenizin kireçlenmesini önlemiş oluyoruz.  Hızlandırılmış personeller günün her saati kurumsal tamir kurumumuzu aradığınız taktirde 2 saat içerisinde gelip sorunları hızlıca gidermeyi çok iyi biliyor. Sizlerin isteklerinizi layık olduğunuz düzeyde destekliyoruz. Çamaşır makinesi tamiri isteklerinizin tam anlaşılır takımına sahip çalışanlar sizlerin yanında sizleri çok iyi dinliyor şimdi arayın.


Randevu Alın