Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

B.S.H Yetkili Servisi olarak servisimizde Bosch, Siemens ve Profilo buzdolaplarının ayrıcalıklı bakım ve tamir işlemleri yapılmaktadır.  Buzdolabı gibi en önemli beyaz eşyalar arasında gelen cihaz sürekli çalışma gereksinimi olduğundan buzdolabı ile evde işte okulda hastanede kısacası insan hayatının sürdürülebildiği her yerde buzdolabı kullanımları olağan bir durumdur.

Çünkü insanların hayatı boyunca nefes alma uyuma yeme içme gibi zorunlu ihtiyaçların olmasından dolayı yiyecek ve içeceklerin bozulmadan korunması için buzdolabı derin dondurucu gibi cihazların kullanımlarına bir nevi mecbur durum olduğundan buzdolabı arızaları da kısa sürede çözülmesini istediğimiz durumdur. Buzdolabı motoru çok mu ısınıyor? Buzdolabı soğutmuyor mu? Buzdolabı su mu akıtıyor?  Buzdolabı sürekli gürültülü mü çalışıyor? Bu ve benzeri tüm buzdolabı ile alakalı durumlarda her sorunuzun cevabı uzman kadromuz tarafından kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Buzdolabı arızaları ne zaman çıkacağı belli olmadığı gibi neden arızalandığı da belli olmayabilir. Bunun için buzdolabı arızaları mutlaka uzman işinin ehli kişiler tarafından bakım ve onarımların yapılması gerekir. Buzdolabı tamir fiyatları için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Buzdolabı tamiri için haftanın her günü aralıksız 7/24 hizmet kalitesi ve garantisi ile sizlere tüm buzdolabı tamiri ve beyaz eşya tamirlerini uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. İşinin ehli olmayan, eğitimsiz ve nereden gelmediğini bilmediğiniz ve servis hizmeti verdiğini iddia eden, güven vermeyen kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.bu durum sizin zaman ve para kaybetmenize yol açabilir.

Randevu Alın